• A-
  A+

Інформація про рішення Східного міжобласного територіального відділення АМКУ 20.09.2023

Опубліковано 20 вересня 2023 року о 14:50

1. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 1/02-46-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Сумигаз збут» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з постачання природного газу побутовим споживачам, що призвели до ущемлення інтересів споживачів та інших суб’єктів господарювання, які надають послуги постачання

2. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 7/01-36-23, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Узелектро» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Енергетичний сервіс» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

3. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 1/07-74-20, розпочатої за ознаками вчинення Кегичівською селищною радою порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 17, пунктом 7 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», що полягають у легітимації вчинення Комунальним підприємством «Водограй плюс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання, що могло призвести до ущемлення інтересів споживачів, яке було б неможливим за умов існування значної конкуренції на ринку.

4. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 2/01-50-20, розпочатої за ознаками вчинення Фізичною особою-підприємцем Карабут Ларисою Василівною та Товариством з обмеженою відповідальністю «Авіс Прінт» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

5. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 2/01-242-21, розпочатої за ознаками вчинення Товариством з обмеженою відповідальністю «Компанія Лідер-Харків» та Товариством з обмеженою відповідальністю «ЛТК-Імпульс» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

6. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 2/01-246-21, розпочатої за ознаками вчинення Приватним підприємством «Топливосервіс» та Приватною фірмою «Банзай» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

7. Прийнято рішення про результати розгляду справи № 3/02-89-18, розпочатої за ознаками вчинення Комунальним підприємством «Дергачівська міська ритуальна служба» порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, що може призвести до ущемлення інтересів споживачів, яке було б неможливим за умов існування значної конкуренції на ринку ритуальних послуг, передбачених Необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, затвердженим наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003 № 193, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08.09.2004 за № 1111/9710.

8. Надано рекомендації Харківській міській раді в особі виконавчого комітету рекомендацій щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого абзацом сьомим частини другої статті 15, пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, шляхом надання науково-дослідним інститутам судових експертиз Міністерства юстиції України переваг, які ставлять їх у привілейоване становище стосовно конкурентів, що призводить до усунення конкуренції на ринку обов’язкової експертизи проєктів будівництва об’єктів та експертної оцінки кошторисної документації з поточного ремонту об’єктів, замовниками яких виступають виконавчі органи Харківської міської ради, підприємства, установи та організації, що належать до комунальної власності Харківської міської територіальної громади.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux